Navigatie overslaan
NPO Start

Prinses Margriet 'heft het glas' tijdens online talkshow NAF

10 september 2020 · 10:44

Update: 27 mei 2025 · 19:56

Prinses Margriet heeft woensdagavond een korte toespraak gehouden tijdens NAF Live TV, een onlinetalkshow georganiseerd door The Netherland-America Foundation (NAF). De prinses sprak over hoe belangrijk het was dat er ondanks de coronacrisis toch een evenement plaatsvond, ook al was dat digitaal.

Margriet, samen met echtgenoot Pieter van Vollenhoven beschermpaar van de NAF, vertelde dat de organisatie alle steun kan gebruiken "om zijn prachtige doelen" te kunnen realiseren. Zo ook voor de studiebeurzen die de organisatie verstrekt. "Die fellowships zijn levensveranderende ervaringen."

Lees verder onder de foto's.

De prinses besloot haar korte speech door de digitaal aanwezigen een fijne avond te wensen. "Laten we er een succes van maken. Meer dan ooit heffen we het glas op onze gezondheid."

De NAF zet zich in om de vriendschapsbanden tussen Nederland en Amerika te bevorderen. Met name op cultureel, wetenschappelijk en economisch gebied. Vanwege de coronacrisis werd een talkshow georganiseerd vanuit het Scheepvaartmuseum in plaats van een galadiner.

Bron: ANP/ Foto: NAF

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.