Prinsjesdag 2021: de outfit van Máxima
21 september 2021 · 13:12| Leestijd:2 min
Update: 5 juni 2025 · 17:19
Prinsjesdag 2021 is dit jaar ook in een sobere sfeer vanwege de coronamaatregelen. De ceremonie is in de Grote Kerk in Den Haag. De koning zal de troonrede voorlezen, vergezeld door koningin Máxima, prins Constantijn en prinses Laurentien.
Koningin Máxima draagt een lange rok van taftzijde in pastelkleuren met abstracte bloemenprint. Ze combineert het met een donker oranje top van het merk Natan. Dit is al jaren een van haar favoriete merken. De clutch is een ontwerp van Oscar de la Renta.
Lees verder onder de foto's.
De ontwerper van deze turban hoed is Fabienne Delvigne. Máxima is dol op deze hoed, we hebben hem al een paar keer eerder gezien. De koningin droeg de hoed tijdens de opening van de Markthal in Rotterdam in 2014.
De koningin droeg de hoed ook twee keer in Duitsland. In 2015 bezochten de koning en koningin Sleeswijk-Holstijn en Hamburg. Tijdens een officieel bezoek aan Trier in Duitsland droeg de koningin de hoed nog een keer.
Tijdens een bezoek aan stichting Het Vergeten Kind in 2015 werd de hoed weer uit de kast gehaald.
Prinses Laurentien droeg vandaag donker grijze japon, gemaakt door Hardies Couture Den Haag. Op de japon was een goud/zwart bloemenpatroon te zien. De hoge turban die ze draagt is gemaakt door Evelien Gentis.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Prins William solo naar Brazilië: de reden waarom Catherine niet mee is gegaan
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Prins William solo naar Brazilië: de reden waarom Catherine niet mee is gegaan
- Prinses Elisabeth viert 24ste verjaardag met een wel héél koninklijke foto
België 🇧🇪
Prinses Elisabeth viert 24ste verjaardag met een wel héél koninklijke foto
- Situatie prins Andrew "heeft ernstige gevolgen voor de koninklijke familie"
Achterklap
Situatie prins Andrew "heeft ernstige gevolgen voor de koninklijke familie"
Lees ook
- Leuk! Catherine met zoon George naar concert in afwezigheid van William
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Leuk! Catherine met zoon George naar concert in afwezigheid van William
- Marlène de Wouters: "Letizia wilde zich profileren als een sterke vrouw"
Koninklijke verlovingen
Marlène de Wouters: "Letizia wilde zich profileren als een sterke vrouw"
- De hechte band tussen de zussen prinses Beatrix en prinses Margriet
Familiebanden
De hechte band tussen de zussen prinses Beatrix en prinses Margriet






