Catherine, de prinses van Wales liet verstek gaan bij Royal Ascot (en wel om déze reden)
19 juni 2025 · 07:59
Update: 19 juni 2025 · 10:56
Catherine, de prinses van Wales, was woensdag de grote afwezige. Ze zou samen met prins William naar Royal Ascot gaan, maar zette op het laatste moment toch een streep door haar plannen. We vertellen je waarom in dit artikel.
Volgens de agenda van de prins en prinses van Wales zou Catherine woensdag samen met William naar Royal Ascot gaan. Enkele momenten voordat het tweetal zou arriveren, werd bekendgemaakt dat de vrouw van prins William verstek liet gaan. "Een bron uit Kensington Palace heeft laten weten dat ze prins William niet zal vergezellen", aldus de Britse media woensdag. Catherine zou "teleurgesteld" zijn dat ze de afspraak moest afzeggen en "nog steeds de juiste balans moet vinden" na de behandelingen tegen kanker.
- Hoe Catherine, de prinses van Wales zorgt voor verbinding door het delen van haar kankerdiagnose
Hoe Catherine, de prinses van Wales zorgt voor verbinding door het delen van haar kankerdiagnose
Herstel na kanker
De prinses van Wales kreeg begin 2024 de diagnose kanker en onderging daarna een lange periode van behandelingen. Het zou beter met haar gaan en sinds afgelopen september pakt zij haar werkzaamheden weer op. Volgens Britse koningshuisdeskundigen is ze verstandig en luistert ze naar haar lichaam. Catherine was afgelopen week al bij meerdere grote evenementen in het Verenigd Koninkrijk, zoals Trooping the Colour en Garter Day. Vorig jaar miste Catherine ook al Royal Ascot. De prinses van Wales was toen nog volop bezig met de behandelingen tegen kanker.
Royal Ascot 2025
Prins William ging woensdag dus in zijn eentje naar Royal Ascot. Bij de paardenraces ontmoette hij zijn vader, koning Charles, en koningin Camilla. Ook zijn schoonmoeder, Carole Middleton, was erbij.
Beeld: ANP
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- Prinses Elisabeth rondt stage af in Brussel en dit gaat prins Emmanuel doen na de zomervakantie
Prinses Elisabeth rondt stage af in Brussel en dit gaat prins Emmanuel doen na de zomervakantie
- Video: de band van het koningspaar met hun moeders
Video: de band van het koningspaar met hun moeders
- Er komt een nieuwe Videoland-serie aan over de Oranjes: déze prinsessen staan centraal
Er komt een nieuwe Videoland-serie aan over de Oranjes: déze prinsessen staan centraal