
Prinses Marie Caroline van Liechtenstein maakt zich op voor zomerse bruiloft
29 juli 2025 · 14:00| Leestijd:2 min
Update: 29 juli 2025 · 14:08
Liechtenstein maakt zich op voor een vorstelijk huwelijk: déze zomer stapt de dochter van erfprins Alois, prinses Marie Caroline, in het huwelijksbootje met haar partner. Het Liechtensteinse hof brengt meer details naar buiten over de bruiloft. Lees meer in dit artikel.
In oktober vorig jaar maakte het Liechtensteinse hof bekend dat prinses Marie Caroline zich had verloofd met haar partner Leopoldo Maduro Vollmer. Nu komen er langzaam details naar buiten over het aanstaande huwelijk.
Bruidspaar
De bruid is prinses Marie Caroline van Liechtenstein, ze is het tweede kind van erfprins Alois en erfprinses Sophie. Haar grootvader is prins Hans-Adam, de huidige vorst van Liechtenstein. Op de foto bovenaan dit artikel is Marie Caroline nog een klein meisje, maar inmiddels is de enige dochter van Alois en Sophie al 28 jaar oud. De afgelopen jaren studeerde Marie Caroline in Parijs en New York. Na haar studie keerde ze niet terug naar het vorstendom, maar vestigde ze zich in Londen, waar ze werkt in de mode-industrie. De aanstaande echtgenoot van Marie Caroline is de in Venezuela geboren Leopoldo Maduro Vollmer. Leopoldo studeerde in Engeland en werkte in de financiële sector in Parijs en New York. Tegenwoordig houdt hij zich bezig met vermogensbeheer. Hieronder zie je een foto van het koppel.
Lees verder onder de post.
Huwelijksdag
Bij de verlovingsaankondiging werd al bekendgemaakt dat het huwelijk in de zomer van 2025 zou plaatsvinden. Nu heeft het hof ook de datum van de grote dag gedeeld. Het huwelijk tussen prinses Marie Caroline en Leopoldo Maduro Vollmer vindt plaats op zaterdag 30 augustus 2025. Het is nog gissen naar de exacte trouwlocatie, maar naar verluidt wordt het huwelijk gesloten in Slot Vaduz. Het kasteel in de hoofdstad van Liechtenstein is de officiële residentie van prins Hans-Adam.
Beeld: ANP, X @coutureandroyals
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Lees ook
- Royals reageren geschokt op aanslag Sydney: 'Onvoorstelbaar'
Nieuws
Royals reageren geschokt op aanslag Sydney: 'Onvoorstelbaar'
- Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Mode 👗
Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
- Kerst op Sandringham: een terugblik op voorgaande jaren
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Kerst op Sandringham: een terugblik op voorgaande jaren








