William juicht mee voor winnend Engeland
23 juni 2021 · 11:11
Update: 5 juni 2025 · 12:11
Prins William was dinsdag erbij toen het Engelse voetbalelftal zich plaatste voor de achtste finale van het EK voetbal. De kleinzoon van koningin Elizabeth kon een keer juichend opspringen: de Engelsen versloegen Tsjechië in Londen met 1-0.
William was ook kort te zien voor de tv-kijker. Hij werd voorafgaand aan de wedstrijd in beeld gebracht tijdens het zingen van het volkslied. De prins hield op de tribune zijn mondkapje op.
Het was de eerste keer tijdens dit EK dat een lid van het Britse koningshuis een duel bijwoonde. Leden van andere koningshuizen lieten zich al eerder zien. Zo zat de Deense kroonprins Frederik maandag op de tribune met zijn zoon prins Christian en juichten koning Willem-Alexander en koning Filip van België voor hun land.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
- Koningin Máxima komt zichzelf tegen in Genemuiden
Dubbelzien
Koningin Máxima komt zichzelf tegen in Genemuiden
Lees ook
- Wie is jouw favoriete buitenlandse royal? Praat erover met de gratis gesprekskaartjes van Blauw Bloed
Gesprekskaartjes
Wie is jouw favoriete buitenlandse royal? Praat erover met de gratis gesprekskaartjes van Blauw Bloed
- Deze 'traditie' op Prinsjesdag is je waarschijnlijk nog niet eerder opgevallen
Deze 'traditie' op Prinsjesdag is je waarschijnlijk nog niet eerder opgevallen