
William spendeert avondje in de kroeg
12 oktober 2019 · 13:56| Leestijd:2 min
Update: 27 mei 2025 · 19:46
Prins William is vrijdagavond de kroeg ingedoken om de EK-kwalificatiewedstrijd Tsjechië - Engeland op een groot scherm te kunnen zien. De hertog van Cambridge ging echter niet alleen voor een pint en de voetbalwedstrijd naar de pub, want hij vroeg wederom aandacht voor mentale gezondheid.
"Iedereen moet zich net zo op zijn gemak voelen om over zijn geestelijke gezondheid te praten als over voetbal in de kroeg", tmeldde Kensington Palace op social media bij een video van een lachende William. Te zien is hoe de prins een praatje maakt met onder anderen Chelsea-trainer Frank Lampard, terwijl de andere aanwezigen al hun aandacht richten op de wedstrijd. "Prins William sloot zich aan bij voetbalfans om de wedstrijd Tsjechië - Engeland te kijken en iedereen aan te moedigen in gesprek te gaan."
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Voetbalfans
In de pub die William bezocht zaten niet zomaar voetbalfans, maar mensen die allemaal mentale problemen hebben gehad. Met iemand die hen bijstond in moeilijke tijden waren de aanwezigen uitgenodigd in gezelschap van de prins naar de wedstrijd te kijken. Of het lang gezellig bleef, is echter de vraag. Engeland verloor de wedstrijd van Tsjechië, dat in de 85e minuut de 2-1 maakte.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
Noorwegen 🇳🇴
Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
- Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Mode 👗
Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Lees ook
- Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte
Historie
Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte
- Déze drie royals kwamen uit de kast en spreken er openlijk over
Wist je dat?
Déze drie royals kwamen uit de kast en spreken er openlijk over
- Dit waren volgens jullie de hoogtepunten van het afgelopen jaar
Oud en nieuw 🎆
Dit waren volgens jullie de hoogtepunten van het afgelopen jaar





