Zien: Koningin Máxima bezoekt het Rode Kruis in Gelderland
31 maart 2020 · 15:38| Leestijd:1 min
Update: 2 juni 2025 · 09:16
Koningin Máxima bezocht dinsdagmiddag het Rode Kruis in Gelderland, dat zich op tal van manieren inzet vanaf het begin van de coronacrisis.
Máxima kreeg een rondleiding van vrijwilligers door de loods waar alle beschermingsmiddelen en medische hulpmiddelen verzameld worden.
Lees verder onder de foto's.
De koningin sprak ook met de vrijwilligers van het Rode Kruis die zich op veel verschillende manieren inzetten tijdens de corona-pandemie. Ze verzorgen voorlichtingen, helpen zorginstellingen met opvang van patiënten en zijn actief in het callcenter van de opgezette hulplijn voor kwetsbare ouderen.
De koning en koningin proberen door telefoongesprekken, en waar mogelijk bezoeken, iedereen die zich inzet hun steun en waardering uit te spreken.
Meest gelezen
- De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
- De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
Historie
De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
- Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Juwelen 💎
Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Lees ook
- Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
Mode 👗
Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
- Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
Community 💙
Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
- Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima
Hofhouding
Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima





