Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Zien: Moeder-dochterdag voor Mary en Josephine

7 november 2022 · 15:12

Update: 28 november 2024 · 17:50

De Deense kroonprinses Mary en haar jongste dochter prinses Josephine hadden zondag een leuk uitje op de planning staan. In het bos van Dyrehaven werd afgelopen weekend de jaarlijkse Hubertus Hunt gehouden. Het paardensportevenement, dat sinds 1900 bestaat, trok tienduizenden toeschouwers. Ook de prinsessen Mary en Josephine waren van de partij om de ruiters aan te moedigen. En daar zijn hele leuke foto's van!

Het parcours van de race is zo'n elf kilometer lang en bevat 32 obstakels. De paarden en hun ruiters doen er gemiddeld anderhalf uur over om de finish te halen. De Hubertus Hunt wordt elk jaar op de eerste zondag van november georganiseerd. 

Bekijk hieronder de Instagram-post van het Deense hof. 

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Beeld: ANP & @detdanskekongehus

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMary Elizabeth Donaldson
Mary Elizabeth Donaldson
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalJosephine Sophia Ivalo Mathilda
Josephine Sophia Ivalo Mathilda

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.