Zwangere Stéphanie weet het geslacht van de baby
30 januari 2020 · 16:23
Update: 2 juni 2025 · 08:48
De Luxemburgse royals kijken uit naar de geboorte van de toekomstige troonopvolger. Erfgroothertog Guillaume en zijn echtgenote Stéphanie verwachten in mei hun eerste kindje. De grote vraag is: is het een jongen of een meisje?
De aanstaande ouders weten inmiddels het antwoord. In een vraaggesprek met het Franse weekblad Point de Vue verklapt Stéphanie dat ze het geslacht van de baby kennen, maar nog geen besluit hebben genomen over de naam.
De zwangere Stéphanie doet het momenteel rustig aan. Het handelsbezoek aan de Verenigde Arabische Emiraten heeft ze deze week dan ook aan haar voorbij laten gaan. Dus stapte Guillaume zonder zijn echtgenote op het vliegtuig richting Azië.
De erfgroothertog bezocht in Dubai onder meer het terrein van de later dit jaar te houden Expo2020. Hij onthulde een plaquette bij de bouwplaats van het Luxemburgse paviljoen. De expo wordt van oktober tot en met volgend jaar april gehouden.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank