Hertogin Catherine bezoekt babybank in Londen
9 juni 2022 · 09:55
Update: 27 mei 2025 · 17:10
Catherine, de hertogin van Cambridge, heeft woensdag een bezoek gebracht aan Little Village Brent in Londen. Dit goede doel doneert kleding, speelgoed en spullen voor baby's en jonge kinderen aan gezinnen in nood.
Tijdens haar bezoek ontmoette Catherine medewerkers en vrijwilligers van het centrum. Ze keek mee terwijl het personeel gedoneerde spullen verzamelde om weg te geven. Ook sprak ze met een gezin dat ondersteund wordt en spullen krijgt van Little Village. De leden van het gezin deelden hun ervaringen met de hertogin en vertelden dat ze zelf uit de grote collectie van de organisatie spullen konden kiezen die ze nodig hadden.
Lees verder onder de foto's.
De organisatie werd in 2016 in Londen opgezet en heeft daar tot nu toe bijna 20.000 verzoeken voor hulp ingewilligd. In totaal zijn er acht centra van Little Village, het centrum in het Londense district Brent opende in november vorig jaar. De spullen die aan gezinnen in nood gegeven worden variëren van slabbetjes, bedden en buggy's tot toiletartikelen, speelgoed en kledingstukken.
Het was het eerste werkbezoek van de hertogin na het feestweekend waarin werd stilgestaan bij het platina jubileum van koningin Elizabeth op de troon.
ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
- Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire
Rebel Royals
Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire