Ga naar submenu Ga naar zoekveld

Prinses Charlène verrast met onthullende outfit op rode loper

25 november 2024 · Leestijd 2 min

In Monaco werden op zondag 24 november de World Rugby Awards uitgereikt. Een feestelijke gebeurtenis, waar ook prinses Charlène bij aanwezig was. En zij koos voor de rode loper een onthullende outfit.

De stijl van prinses Charlène is op en top glamour. Ze kiest dan ook regelmatig voor uitgesproken kledingstukken. Gisteren was dit niet anders. Zij droeg tijdens het evenement een sprankelend bustier met bijpassende mantel van Alexander McQueen. Het diep uitgesneden bustier zorgde voor een open decolleté, iets wat je niet meteen zou verwachten bij een vrouwelijke royal.

Sprankelend én toch simpel

Prinses Charlène maakte haar look verder af met strakke en minimalistische styling. Haar haren waren opgestoken in een chique kapsel, waardoor alle aandacht ging naar haar outfit. De diamanten oorbellen in haar oren hadden de vorm van een bloem. Leuk detail: de kleuren van de oorbellen zijn terug te zien in de oogschaduw van de prinses.

Lees verder onder de foto's.

ANP-514191301
Prinses Charlène tijdens de World Rugby Awards.
ANP-514191304
De prinses draagt een bustier en jas van Alexander McQueen.

Zonder prins Albert

De prinses was in haar eentje bij de World Rugby Awards in Monaco. Prins Albert was niet bij de prijsuitreiking aanwezig. De uitreiking van de prijzen vond enkele dagen na Fête du Prince plaats, de nationale feestdag in Monaco. Daar verscheen prinses Charlène in een pak met een poederachtige kleur. In de avond was er meer ruimte voor glitter & glamour. Tijdens een vorstelijk gala droeg Charlène een donkerblauwe japon van Louis Vuitton.

Beeld: ANP

Geschreven door

Renée Prenger

Lees meer over de royals

Misschien ook wat voor jou

Blauw Bloed nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

E-mailadres

Lees onze privacyverklaring.

--:--