Koningin Máxima straalt in japon van Natan bij 5 mei-concert
5 mei 2022 · 20:40| Leestijd:2 min
Update: 27 mei 2025 · 17:19
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima wonen vanavond in Amsterdam het 5 mei-concert bij. Het is de officiële afsluiting van Bevrijdingsdag. Het concert vindt traditiegetrouw plaats op en rond de Amstel voor het Koninklijk Theater Carré en wordt dit jaar weer in zijn gebruikelijke vorm gehouden.
Het koningspaar arriveerde even na achten bij theater Carré. Máxima schittert deze avond in een 'oude bekende': een japon van gebloemde mikadozijde. De jurk is bij de manchetten versierd met geborduurde veren. Het is een ontwerp van haar favoriete modehuis Natan.
Lees verder onder de foto's.
Zoals gezegd heeft Máxima de japon eerder gedragen. We zagen 'm voor het eerst tijdens de opnames van het Kerst Muziekgala 2017 in Ahoy. En een tijdje later bij de opening van het evenement Leeuwarden-Fryslan 2018, Culturele Hoofdstad van Europa.
Tijdens het bevrijdingsconcert treden zangeres Anita Meyer, mezzosopraan Tania Kross, de Syrische zanger Wasim Arslan, rapper Fresku en zanger Merijn van Haren van de rockband Navarone op. De presentatie is in handen van Eric Corton.
Bron: ANP / Josine Droogendijk
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Lees ook
- Wil je zien: prinses Estelle en prins Oscar bereiden het kerstdiner op het paleis
Kerst 🎄
Wil je zien: prinses Estelle en prins Oscar bereiden het kerstdiner op het paleis
- Prins George treedt in de voetsporen van zijn overleden grootmoeder, prinses Diana
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Prins George treedt in de voetsporen van zijn overleden grootmoeder, prinses Diana
- Naar Bad Doberan: de plaats waar prins Claus zich écht thuisvoelde
Historie
Naar Bad Doberan: de plaats waar prins Claus zich écht thuisvoelde





