Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Koningin Máxima en modehuis Valentino: een gouden combinatie

27 juni 2024 · 13:00

Update: 28 november 2024 · 13:27

Koningin Máxima gaat al sinds de beginjaren van haar koninklijke leven gekleed in ontwerpen van Valentino. Sterker nog: op de dag dat ze prinses werd, droeg ze een trouwjurk van het Italiaanse modehuis. Ook vandaag de dag verschijnt Máxima nog steeds in de veelzijdige outfits van Valentino. In dit artikel zetten we de dertien mooiste voorbeelden op een rij.

13x koningin Máxima in Valentino

Zoals gezegd is koningin Máxima dus een groot liefhebber van modehuis Valentino. Dat is ook niet zo gek, want ze kent de ontwerper Valentino Garavani goed. We zien Máxima en Valentino ook weleens samen tijdens bijzondere gelegenheden zoals het staatsbezoek aan Italië in 2017, en het verjaardagsfeest van kroonprins Pavlos in Londen. Mede dankzij de goede band draagt Máxima vandaag de dag nog steeds graag een outfit van het Italiaanse modehuis. Kijk maar mee!

Ook leuk om te lezen: Dit wist je nog niet over de trouwjurk koningin Máxima

Beeld: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMáxima Zorreguieta Cerruti
Máxima Zorreguieta Cerruti

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.