Koningin Máxima zoekt studenten op na zomervakantie
25 augustus 2022 · 12:30
Update: 28 november 2024 · 13:58
De zomervakantie zit erop voor ons koningspaar. Koningin Máxima ging woensdagmiddag voor het eerst weer op werkpad. Samen met minister Dijkgraaf van Onderwijs bezocht ze de ontvangstweek voor nieuwe studenten in Delft.
In Cultuurcentrum X van de TU Delft bezochten zij een activiteitenmarkt waar startende studenten konden kennismaken met verenigingen en onder meer sport- en cultuuractiviteiten. De koningin en minister spraken onder meer met leden van een voetbalvereniging, een muziekvereniging en verenigingen voor lhbti-jongeren en studenten met een beperking.
Daarnaast gingen de twee in gesprek met enkele studenten over prestatiedruk, stress en eenzaamheid. Máxima sprak ook met studenten die initiatieven ontplooien op het gebied van mentale gezondheid onder studenten. De echtgenote van koning Willem-Alexander bracht haar bezoek in haar rol als erevoorzitter van Mind Us, een stichting die zich er onder meer voor inzet dat jongeren grip krijgen op hun mentale gezondheid.
ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Britse royals verwelkomen president Trump in Windsor
- Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire
Rebel Royals
Dít vertellen prinses Märtha Louise en Durek Verrett over de Noorse royals in hun documentaire