Koningspaar brengt staatsbezoek aan...
2 oktober 2019 · 17:02
Update: 27 mei 2025 · 20:03
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima brengen volgend jaar een bezoekje aan onze oosterburen. De Rijksvoorlichtingsdienst maakte woensdag bekend dat het koningspaar van 2 tot en met 4 juni op staatsbezoek gaat naar Duitsland.
Bondspresident Frank-Walter Steinmeier heeft hen uitgenodigd om naar Berlijn te komen. Het bezoek vormt de afronding van een reeks deelstaatbezoeken die Willem-Alexander en Máxima sinds 2013 hebben gebracht. Bij hun aanstaande reis naar Duitsland worden ze vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken.
Tegelijkertijd met het koninklijke bezoek aan Berlijn, vindt ook een economisch programma om de economische betrekkingen met Duitsland te bestendigen plaats. Minister Sigrid Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking heeft hierover de leiding.
BRon: ANP
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
Mode
De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
- Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
- Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse
Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse