Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Luxemburg: Guillaume helpt min­der­be­deel­den de winter door

3 maart 2023 · 12:14

Update: 28 november 2024 · 15:40

Erfgroothertog Guillaume van Luxemburg heeft vrijdagochtend een bezoek gebracht aan de Wanteraktioun. Dat is een initiatief om de allerarmsten in Luxemburg de winterperiode door te helpen door hen onderdak, warme maaltijden en medische diensten aan te bieden.

Guillaume bezocht het evenement vrijdag samen met Corinne Cahen, de Luxemburgse minister van Gezin en Integratie. Zij spraken met en begroetten vrijwilligers die werkzaam waren op de Wanteraktioun, wat vrij vertaald winteractie betekent.

Tijdens een lunch hielp Guillaume de vrijwilligers door maaltijden uit te delen. De Wanteraktioun wordt sinds 2001 georganiseerd.

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.