Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Luxemburgs hof bevestigt: prinses Alexandra is verloofd

7 november 2022 · 13:05

Update: 28 november 2024 · 15:47

Prinses Alexandra van Luxemburg gaat trouwen met haar vriend Nicolas Bagory. De bruiloft van de dochter van groothertog Henri en groothertogin Maria Teresa vindt volgend voorjaar plaats, maakte het Luxemburgse hof maandag bekend.

Het groothertogelijk paar is "verheugd" over het nieuws. Verdere details over de verloving en het aankomende feest zijn nog niet bekendgemaakt.

Alexandra is de enige dochter van de groothertog en groothertogin. Ze heeft vier broers.

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalAlexandra Joséphine Teresa Charlotte Marie Wilhelmine
Alexandra Joséphine Teresa Charlotte Marie Wilhelmine

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.