Máxima loopt twee dagen mee bij instelling jeugdzorg
6 januari 2022 · 16:47
Update: 5 juni 2025 · 13:01
Koningin Máxima heeft dinsdagmiddag 4 januari en donderdag 6 januari meegelopen bij Youz Haaglanden in Den Haag. Het informele werkbezoek stond in het teken van de mentale gezondheid van jongeren.
Máxima sprak onder meer met behandelaars en bestuurders over de werkwijze van Youz. Daarnaast was ze aanwezig bij diverse individuele behandelingen en sloot ze aan bij een groepsbehandeling over het omgaan met zelfbeschadiging en suïcidaliteit.
Ook ging ze in gesprek met jongeren die in het kader van hun herstel bij de koffiecorner van Youz werken. En tot slot bracht Máxima een bezoek aan een gezinstherapiesessie waarbij oefeningen werden gedaan om het bewustzijn van lichaam, gevoelens en gedachten te vergroten.
Youz biedt specialistische zorg aan kinderen en jongeren en hun gezinnen die klachten of ernstigere psychische problemen hebben. Youz is onderdeel van de Parnassia Groep.
Bron: RVD / Foto: ANP
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Lees ook
- Leuk! Koningin Máxima en prinses Ariane juichen Oranje Leeuwinnen toe
Leuk! Koningin Máxima en prinses Ariane juichen Oranje Leeuwinnen toe
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Wat is jouw favoriet? Praat mee over koninklijke mode
Wat is jouw favoriet? Praat mee over koninklijke mode