Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Prins Philip overgebracht naar ander ziekenhuis

1 maart 2021 · 13:49

Update: 5 juni 2025 · 10:54

De Britse prins Philip is maandagochtend overgeplaatst naar een ander ziekenhuis. De 99-jarige echtgenoot van koningin Elizabeth werd per ambulance van het King Edward VII Hospital naar het St. Bartholomew's Hospital, eveneens in Londen, gebracht.

De hertog van Edinburgh ligt al bijna twee weken in het ziekenhuis met een infectie. Daarvoor blijft hij voorlopig nog worden behandeld. Ook ondergaat hij een hartonderzoek, meldt Buckingham Palace.

Volgens het paleis gaat het naar omstandigheden nog steeds goed met Philip, die in juni zijn honderste verjaardag hoopt te vieren. "De hertog reageert goed op de behandelingen en moet vermoedelijk nog tot het einde van de week in het ziekenhuis blijven", staat in een verklaring.

Prins Edward liet vorige week nog weten dat het veel beter gaat met zijn vader en dat Philip graag naar huis wil. "Dus we duimen voor hem."

Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.