
Prinses Charlène verft haar lokken opnieuw in déze haarkleur
13 februari 2024 · 17:00| Leestijd:2 min
Update: 28 november 2024 · 12:08
Prinses Charlène heeft opnieuw een ander kapsel. De vrouw van prins Albert van het vorstendom Monaco zit regelmatig bij de kapper, maar heeft nu haar lokken geverfd in een haarkleur die we al van haar kennen.
We steken het niet onder stoelen of banken: prinses Charlène wisselt graag van kapsel. Van opgeschoren tot spierwit haar: we hebben de meeste kapsels al eens voorbij zien komen. Sinds september 2023 heeft de vrouw van prins Albert een donkerblonde look met een wat donkere aanzet. Maar ze heeft nu wederom haar lokken geverfd in déze kleur.
Van donkerblond naar chocoladebruin
Prinses Charlène lijkt haar donkerblonde coupe redelijk snel zat te zijn. Op nieuwe foto's is namelijk te zien hoe de prinses haar haren wederom chocoladebruin heeft geverfd. Een haarkleur die we al van haar kennen. Begin 2023 had de Monegaskische prinses namelijk al bruin haar; ze verraste in juni 2023 met een andere look tijdens de Golden Nymph Awards in Monte Carlo.
Lees verder onder de foto.
Al lijkt de prinses nu voor een donkere tint gekozen te hebben. Ondanks dat het niet voor het eerst is dat Charlène met een donkere haarkleur op pad gaat, is het zelden zo donker geweest. Van nature heeft de prinses namelijk erg blond en kort haar. Bekijk de beelden van haar nieuwe coupe hieronder.
Lees verder onder de foto.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Prinses Charlène draagt op de foto verder een donkerblauwe set met een boothals. Om haar nek pronkt een ketting met parels en haar make-up is erg eau naturelle.
Foto's: ANP / Instagram @foundationprincesscharlene
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Koninklijk snacken 🍪
Zoete verrassing: koningin Máxima koopt lievelingskoekjes bij Argentijnse bakkerij in Amsterdam
Lees ook
- Dít waren de hoogtepunten van het afgelopen jaar volgens onze ambassadeurs
Ambassadeurs Blauw Bloed
Dít waren de hoogtepunten van het afgelopen jaar volgens onze ambassadeurs
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland




