Kijk: Buitenlandse royals brengen laatste groet aan Elizabeth
18 september 2022 · 23:15
Update: 28 november 2024 · 13:03
Diverse wereldleiders en royals zijn zondag voorafgaand aan de receptie in Buckingham Palace naar Westminster Hall gegaan om een laatste groet uit te brengen aan koningin Elizabeth. Onder anderen de koningsparen van Spanje en Zweden namen afscheid van de overleden Queen.
Koning Carl Gustaf en koningin Silvia van Zweden en koning Felipe en koningin Letizia van Spanje verschenen in het zwart gekleed in Westminster Hall. Beide koningsparen bleven een kort moment staan op een verhoging achter de continue stroom mensen die al dagen langs de kist van Elizabeth trekt.
Lees hier welke royals maandag bij de staatsbegrafenis aanwezig zijn.
Ook koningin Margrethe en kroonprins Frederik van Denemarken, en het Belgische koningspaar zijn naar Westminster Hall gegaan.
Groothertog Henri en zijn vrouw Maria Teresa verschenen eveneens in de Westminster Hall om afscheid te nemen.
Koning Filip en koningin Mathilde zijn zichtbaar aangedaan tijdens hun laatste groet aan koningin Elizabeth.
De Noorse koning Harald en zijn vrouw koningin Sonja (niet zichtbaar op deze foto) brachten ook een laatste groet.
De historische zaal in het Britse parlementsgebouw is sinds woensdag toegankelijk voor publiek. De deuren van Westminster Hall sluiten maandag om 06.30 uur lokale tijd.
ANP

Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
- Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Lees ook
- De drie prinsessen zijn net als andere zussen: "We kijken een film samen op de bank"
De drie prinsessen zijn net als andere zussen: "We kijken een film samen op de bank"
- Prinses Amalia gaat na de zomer déze opleiding doen
Prinses Amalia gaat na de zomer déze opleiding doen
- Lekker kijken: de mooiste foto's van het zomerse fotomoment van 2025
Lekker kijken: de mooiste foto's van het zomerse fotomoment van 2025