Ga naar submenu Ga naar zoekveld

Dit was Kenia: de mooiste foto's van het uitgaande staatsbezoek

21 maart 2025 · Leestijd 1 min

Het uitgaande staatsbezoek zit erop. Na drie intensieve dagen gaat ons koningspaar weer op huis aan. We blikken terug met de mooiste foto's uit Kenia. Welk moment is jou het meest bijgebleven?

Het staatsbezoek aan Kenia wekte van tevoren heel wat controverse op. Vooral jonge Kenianen protesteerden tegen de komst van koning Willem-Alexander en koningin Máxima vanwege de mensenrechtensituatie in het Oost-Afrikaanse land. Eenmaal aangekomen verdween de controverse niet, maar koning Willem-Alexander legde de vinger op de zere plek door het meermaals over de mensenrechten te hebben in het land. Nieuwsgierig naar de mooiste foto's van het staatsbezoek? Kijk dan snel verder.

15x de mooiste foto's uit Kenia

ANP-522583493
Bij aankomst in Kenia draagt koningin Máxima een zwart vest met borduurwerk en veren van een Keniaanse ontwerpster.
ANP-522734427
Bij de ontvangst van de Nederlandse gemeenschap in Kenia wordt volop gelachen.
ANP-522623370
Koning Willem-Alexander en de Keniaanse president William Ruto.
ANP-522679748
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima poseren bij het Naivashameer in Kenia.
ANP-522625128
Op de eerste dag van het staatsbezoek aan Kenia draagt koningin Máxima een nieuwe capejurk met veren van Natan.
ANP-522692613
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima arriveren bij de contraprestatie.
ANP-522633159
In haar oren hangen oorbellen in de vorm van bloemen.
ANP-522633529
Koning Willem-Alexander tijdens het gesprek met Keniaanse jongeren op de tweede dag van het staatsbezoek.
ANP-522672313
Koningin Máxima tijdens een bezoek aan het Nederlands bedrijf Florensis dat zich inzet voor duurzame en verantwoorde sierteelt.
ANP-522675918
Het paar poseert met Afrikaanse dieren op de achtergrond, een prachtig safari-plaatje.
ANP-522644440
Het koningspaar en het presidentiële paar bij aanvang van het staatsbanket in Kenia.
ANP-522614512
Koningin Máxima tijdens de welkomstceremonie in Kenia.
ANP-522615675
Koning Willem-Alexander en president William Ruto begroeten elkaar in Nairobi.
ANP-522724371
Koningin Máxima luistert naar de verhalen van Mothers of Nairobi die hun partner of kinderen zijn verloren aan geweld.
ANP-522622959
Koning Willem-Alexander en president William Ruto.

Beeld: ANP

Geschreven door

Renée Prenger

Lees meer over de royals

Misschien ook wat voor jou

Blauw Bloed nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

E-mailadres

Lees onze privacyverklaring.

--:--