Zweeds koningspaar straalt met ABBA op rode loper
27 mei 2022 · 09:59
Update: 27 mei 2025 · 17:13
De Zweedse koning Carl Gustaf en zijn vrouw koningin Silvia waren donderdagavond bij de première van ABBA Voyage. De hologrammentournee van de Zweedse band werd geopend in de speciaal gebouwde ABBA Arena in Londen. ABBA-leden Agnetha Fältskog (72), Anni-Frid Lyngstad (76), Björn Ulvaeus (77) en Benny Andersson (75) werden zelf ook voor het eerst in 36 jaar weer samen op de foto gezet.
De hologrammen-concertreeks van de Zweedse popgroep ABBA gaat vrijdag van start. Tot en met december staat de virtuele groep bijna tweehonderd keer op het podium in de speciaal gebouwde arena in het Queen Elizabeth Olympic Park in Londen.
"We hebben onze hart en ziel in deze hologrammen gestopt. Nu nemen ze het van ons over", zei Ulvaeus voor de première tegen Britse media.
Bij de première waren ook verscheidene bekende artiesten aanwezig. Zo maakten Kylie Minogue, Myleene Klass en Sophie Ellis-Bextor hun opwachting.
ANP
Meest gelezen
- Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
Dutch Grand Prix
Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
- Oranjes blikken terug op geslaagde editie van SAIL: "Heel veel varen, nog meer gezelligheid"
Oranjes blikken terug op geslaagde editie van SAIL: "Heel veel varen, nog meer gezelligheid"
Lees ook
- Drie bijzondere jurken van prinses Beatrix uitgelicht
Drie bijzondere jurken van prinses Beatrix uitgelicht
- Waarom Mary van Teck (1867-1953) trouwde met de broer van haar verloofde
Historie
Waarom Mary van Teck (1867-1953) trouwde met de broer van haar verloofde
- De personal trainer en de prinses: dít is het liefdesverhaal Victoria en Daniel
Love story
De personal trainer en de prinses: dít is het liefdesverhaal Victoria en Daniel