Koningspaar arriveert in VS met Willem-Alexander in de cockpit
10 juni 2024 · 10:00
Update: 28 november 2024 · 13:28
Vandaag begint het vierdaagse werkbezoek van koning Willem-Alexander en koningin Máxima aan de Verenigde Staten. Het koningspaar brengt een bezoek aan de steden Atlanta, Savannah, Albany en New York City. Gisteravond arriveerden ze in Atlanta, met niemand minder dan de koning zelf als co-piloot in de cockpit.
Rond de klok van 21.00 uur lokale tijd arriveerde het regeringsvliegtuig op het vliegveld van Atlanta. Op foto's is te zien dat de koning zelf in de cockpit zat tijdens de vlucht.
Lees verder onder de foto.
Kort na landing verliet het koningspaar het vliegtuig. Koningin Máxima droeg een lichtroze broekpak van Claes Iversen, dat ze eerder droeg tijdens het streekbezoek aan de Waddeneilanden en een VN-Reis naar Brazilië.
Lees verder onder de foto en post.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Vol programma
De koning en koningin werken de komende dagen een vol programma af. Vandaag begint dat programma dus in Atlanta, waar ze kennis maken met de hiphopscene en de begraafplaats van Martin Luther King bezoeken. Morgen staat een bezoek aan de stad Savannah op het programma. Daarna reizen ze door naar de staat New York, waar woensdag een bezoek aan Albany en donderdag een bezoek aan New York City op de planning staat.
Lees ook: Déze banden hebben koning Willem-Alexander en koningin Máxima met New York City.
Beeld: ANP
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Lees ook
- Aan deze regel moet men zich houden in de Royal Box op Wimbledon
Aan deze regel moet men zich houden in de Royal Box op Wimbledon
- Het favoriete diadeem van kroonprinses Mette-Marit: de Diamond Daisy Bandeau
Het favoriete diadeem van kroonprinses Mette-Marit: de Diamond Daisy Bandeau