Leuk! Camilla en Catherine hebben samen de grootste lol
13 juli 2022 · 09:20
Update: 14 juli 2022 · 09:24
Camilla heeft zich vermaakt tijdens de fotoshoot voor het tijdschrift Country Life. De hertogin van Cornwall werd daarvoor gefotografeerd door haar schoondochter Catherine, de vrouw van prins William. "We hebben veel lol gehad", zegt Camilla tegen ITV.
"Het was heel ontspannen en het was natuurlijk erg aardig dat de hertogin van Cambridge met haar camera kwam. Ze is een buitengewoon goede fotograaf en het was allemaal heel erg ongedwongen", zegt de echtgenote van prins Charles. "Er werd weinig aan mijn haar en make-up gedaan. Het was gewoon in de tuin en we hebben veel gelachen."
Camilla is vanwege haar 75e verjaardag komende zondag gevraagd als gastredacteur van Country Life. Met de door Catherine gemaakte foto pronkt ze op de cover van het nummer dat vanaf woensdag in de winkel ligt.
Prins Charles was vanwege zijn 65e (2013) en 70e (2018) verjaardag ook al gastredacteur van het Britse tijdschrift. Volgens Country Life was zijn tweede editie het bestverkochte nummer ooit van het weekblad.
ANP
Meest gelezen
- Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
- Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
- Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Lees ook
- Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
- Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
- Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep
Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep