
Prinses Margriet opent juΒbiΒleΒuΒmeΒdiΒtie Keukenhof in bijpassende outfit
19 maart 2024 Β· 18:00| Leestijd:2 min
Update: 28 november 2024 Β· 13:35
Prinses Margriet opent vandaag de jubileumeditie van de internationale bloemententoonstelling Keukenhof in Lisse. De Keukenhof is geen onbekend terrein voor de prinses. Als klein meisje was ze al aanwezig bij de opening van het wereldberoemde park in 1950. Lees snel verder om de leukste foto's van de dag te zien.
Prinses Margriet bezocht 75 jaar geleden al samen met haar zussen prinses Beatrix en prinses Irene en haar moeder koningin Juliana de Keukenhof. Koningin Juliana was destijds beschermvrouwe van de tentoonstelling. De bloemententoonstelling begon klein, maar is nu uitgegroeid tot een wereldberoemde attractie. Iedereen die deze kleurrijke tentoonstelling eens heeft bezocht, zal niet verbaasd zijn dat er zo'n 1,4 miljoen mensen het park bezoeken tijdens de acht weken dat de tentoonstelling open is.
Lees verder onder de foto's.
Vrolijke outfit
Prinses Margriet opent de tentoonstelling vandaag in een vrolijke voorjaarsoutfit. In haar rode trenchcoat en bijpassende haardecoratie doet ze niet onder aan de felgekleurde bloemen op de tentoonstelling.
Lees verder onder de foto's.
Om het bijzondere jubileumjaar te vieren, is er dit seizoen onder andere een tentoonstelling waarbij objecten, nostalgie en videofragmenten de verhalen uit het verleden vertellen. De bezoekers krijgen een kijkje achter de schermen vanaf de eerste editie tot nu, maar er wordt ook gekeken naar de toekomst. Het jubileumseizoen wordt uiteindelijk afgesloten met een openluchtconcert van het Metropole Orkest.
Weer aan het werk
Prinses Margriet hervatte na een rustige periode op 13 maart haar werkzaamheden. Toen deelde de prinses de Geuzenpenning uit aan de Afghaanse activiste Laila Haidari.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
BelgiΓ« π§πͺ
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst π
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending πΊ
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Lees ook
- Kerstkaart van de Oranjes toont nieuwe foto van het koninklijk gezin
Kerst π
Kerstkaart van de Oranjes toont nieuwe foto van het koninklijk gezin
- Catherine doneert boom van 'haar' kerstviering aan ziekenhuis waar ze behandeld werd
Kerst π
Catherine doneert boom van 'haar' kerstviering aan ziekenhuis waar ze behandeld werd
- Wat is jouw kerstwens voor koning Willem-Alexander?
Kerst π
Wat is jouw kerstwens voor koning Willem-Alexander?





