Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Uit de oude doos: hoe koningin Máxima déze outfit weer hip maakt

vandaag · 13:00

Update: vandaag · 13:00

Koningin Máxima was deze week in Zuid-Afrika voor haar VN-werk. Daar verscheen ze in een lichtgrijs mantelpakje van maar liefst 22 jaar oud! Om de outfit eigentijds te maken, heeft de koningin ten opzichte van ruim 20 jaar geleden een kleine aanpassing gedaan.

De creatie van de koningin is van het bekende Belgische modehuis Natan. Máxima schaft het in 2003 aan voor een bezoek van de president van Italië. Ze draagt het pakje op een bijeenkomst op de Universiteit van Leiden.

Lees verder onder de foto.

In hetzelfde jaar verschijnt de koningin ermee tijdens de doop van het fregat de Zr. Ms. Evertsen.

Lees verder onder de foto's.

2003 vs. 2025

Daarna bleef de Natan-set lang in de kast, tot deze week. Een belangrijk verschil tussen 2003 en nu is dat koningin Máxima de outfit combineert met andere schoenen. Droeg ze in 2003 – toen in de mode – een pump met lagere hak en bandje, nu gaat ze voor een hogere stiletto. Zo krijgt haar outfit toch weer een eigentijds gevoel!

Wat denk jij?

Welke outfit vind jij het mooist, 2003 of 2025?

Aantal reacties: 0

Beeld: ANP / X @ChristinsQueens

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMáxima Zorreguieta Cerruti
Máxima Zorreguieta Cerruti

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.