Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Zien: Spaanse royals poseren tijdens fotomoment op Mallorca

1 augustus 2023 · 08:45

Update: 1 augustus 2023 · 10:29

Koning Felipe van Spanje is maandagavond samen met zijn gezin op de foto gegaan. Koningin Letizia en haar dochters Leonor en Sofía gingen gekleed in kleurrijke outfits. Het fotomoment werd gehouden op het Spaanse eiland Mallorca, waar de familie jaarlijks terugkeert voor de zomervakantie.

In de groene tuinen 'Jardines de Alfabia', gelegen in de plaats Bunyola, poseerde het gezin voor de (inter)nationale pers. De locatie is een toeristische bezienswaardigheid en wordt omschreven als 'mooi, rustgevend en sfeervol'.

Waar het gezin van Felipe er tot enkele jaren geleden altijd voor koos om de zomerse familiefoto's in de tuinen van het koninklijk paleis van Marivent te laten maken, doen zij het sinds vier jaar ergens anders. De Jardines de la Alfabia maken sinds 2011 onderdeel uit van het immaterieel erfgoed van UNESCO.

Lees verder onder de foto's.

Koning Felipe.
Prinses Leonor.
Prinses Sofía.

Mode

Koningin Letizia droeg maandagavond een roze jurk van Adolfo Domínguez, de groene japon van prinses Leonor werd gekocht bij Mango en prinses Sofía ging gekleed in een kleurrijke outfit van Ba&sh. Letizia en Leonor kozen voor kleding van een Spaans modemerk, de japon van Sofía heeft een Frans label. 

Koningin Letizia en haar oudste dochter Leonor.

Bekijk hier een video van het fotomoment.

youtube

De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Benieuwd welke royals nog meer op vakantie gaan in Spanje? Neem eens een kijkje in dit artikel!

Koning Boudewijn

Ander koninklijk nieuws uit Spanje! Koning Filip van België is maandag samen met zijn jongste dochter prinses Eléonore naar het land gereisd om zijn oom koning Boudewijn te herdenken. Bij de vakantiewoning in Motril, waar Boudewijn precies dertig jaar geleden overleed, legde Filip een bloemenkrans neer bij het standbeeld van zijn oom. Op beelden van Spaanse media is te zien dat ook de Spaanse koningin Sofía, de moeder van de huidige koning Felipe, bij de herdenking aanwezig was.

Lees verder onder de foto's.

De vakantiewoning is nu een museum, waar Filip en zijn dochter ook even een kijkje namen. Na afloop was er een kerkdienst.

Koning Boudewijn regeerde van 1951 tot 1993. Omdat hij en zijn vrouw Fabiola kinderloos bleven, werd hij na zijn overlijden opgevolgd door zijn jongere broer Albert, de vader van Filip.

Beeld: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalFelipe Juan Pablo y Alfonso de Todos los Santos
Felipe Juan Pablo y Alfonso de Todos los Santos
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalLetizia Ortiz Rocasolano
Letizia Ortiz Rocasolano
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalLeonor de Borbón y Ortiz
Leonor de Borbón y Ortiz
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalSofía de Borbón y Ortiz
Sofía de Borbón y Ortiz

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.