
Koningin Máxima gaat voor geruite outfit tijdens belangrijk gesprek
6 november 2023 · 20:00| Leestijd:2 min
Update: 28 november 2024 · 15:34
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben wederom een luisterend oor geboden voor een groep Nederlanders. Dit keer ontving het koningspaar mensen die betrokken zijn bij de situatie in Israël en de Palestijnse gebieden. Vertegenwoordigers van organisaties, maatschappelijke groepen en initiatieven in Nederland schoven bij het gesprek met de koning en de koningin aan.
In de Witte Eetzaal van Paleis Huis ten Bosch organiseerden Willem-Alexander en Máxima maandag een (onaangekondigde) belangrijke bijeenkomst. Tijdens het gesprek kwam "de doorwerking van de gebeurtenissen in het Midden-Oosten in het leven van mensen in Nederland" aan bod, zo meldt de Rijksvoorlichtingsdienst. Er werd gesproken over manieren waarop in Nederland "met respect voor ieders gevoelens onderling begrip kan worden versterkt".
Lees verder onder de foto's.
'Blijf praten'
Koning Willem-Alexander sprak zich vorige maand na een staatsbezoek aan Zuid-Afrika al uit over de situatie. "We moeten blijven praten, we moeten met elkaar in gesprek blijven", zei de koning toen. "Polariseren, verder uit elkaar en tegenover elkaar gaan staan, dat leidt eigenlijk tot niks. Ik roep vooral op: blijf praten met elkaar, ook als je het niet met elkaar eens bent."
Lees verder onder de foto.
Koningin Máxima draagt een geruite outfit
Koningin Máxima trok voor het gesprek een bekende en toepasselijke outfit uit de kast. De outfit van het Belgische modehuis Natan bevat geen felle kleuren en trekt dan ook geen onnodige aandacht. Bij een belangrijk gesprek als vandaag gaat het om de inhoud, en dus was het dragen van deze herfstachtige kleding een bewuste keuze van de koningin. Wat wel opviel is de combinatie van de outfit. Máxima droeg namelijk een top met enorm wijde mouwen op een wijde pantalon, beide kledingstukken bevatten ook een ruit. Normaal gesproken een combinatie die je niet snel zou kiezen, maar koningin Máxima kan het hebben.
Beeld: ANP
Eerder deze maand nodigde het koningspaar een tiental briefschrijvers uit op Paleis Noordeinde. Benieuwd naar waar de gesprekken over gingen? Je leest het in dit artikel:
- Koningspaar in gesprek met tien briefschrijvers op Paleis Noordeinde
Koningspaar in gesprek met tien briefschrijvers op Paleis Noordeinde
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
Dit zie je in de uitzending 📺
Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
- Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
VN-reis 🇺🇳
Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
Lees ook
- Wat zou jij prinses Amalia willen meegeven op haar verjaardag?
Verjaardag prinses Amalia 🎂
Wat zou jij prinses Amalia willen meegeven op haar verjaardag?
- Toen en nu: Deense royals in de kerstsferen
Door de jaren heen
Toen en nu: Deense royals in de kerstsferen






